НОВИНИ

У "ЛНР" заговорили про готовність "націоналізувати" підприємства Ахметова

Водночас в компанії не захотіли коментувати подібні заяви бойовиків, проте наголосили, що ДТЕК працює винятково в українському правому полі.

У «ЛНР» терористи висловили готовність «націоналізувати» підприємства українського олігарха Ріната Ахметова, повідомляє Радіо Свобода.

Як повідомляють сепаратистські сайти, в угрупованні «розглянули і ухвалили в першому читанні законопроект», який передбачає, що у «всіх підприємствах, які працюють в окремих районах Луганської області, але «не зареєстровані в ЛНР», запровадять «державне управління (призначать тимчасову адміністрацію)».

«Стосується публічного акціонерного товариства «Алчевський металургійний комбінат», включаючи ПАТ «Алчевськкокс», ТОВ ДТЕК «Свердловантрацит», ТОВ ДТЕК «Ровенькиантрацит», ПАТ «Краснодонвугілля», ПрАТ «Аквасервіс», ПрАТ «Екоенергія», вітряний парк «Краснодонський «, вітряний парк «Лутугинський», – заявив лідер угруповання «ЛНР» Ігор Плотницький.

Читайте також: У «ДНР» зібралися «націоналізувати» ТЕС, газопроводи та майно Укрзалізниці

Водночас в компанії ДТЕК ці заяви бойовиків не захотіли коментувати, проте наголосили, що ДТЕК працює винятково в українському правому полі.

«Всі активи компанії, включно з тими, що розташовані на тимчасово неконтрольованій Україною території, зареєстровані на підконтрольній українській владі території і виплачують податки в український бюджет», – сказала керівниця департаменту зі зовнішніх комунікацій «ДТЕК Енерго» Ірина Мілютіна.

При цьому вона наголосила, що компанія контролює діяльність всіх своїх підприємств.

Нагадаємо, раніше в окупованому бойовиками Луганську так звана "влада" розпочала націоналізацію квартир, чиї власники переїхали на вільну українську територію.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.