НОВИНИ

Грібаускайте назвала військові навчання Росії та Білорусі підготовкою до війни

За словами президента Литви, під час навчань будуть розгорнуті великі й агресивні війська.

Країни Балтії будуть вимагати додаткових заходів безпеки від США і НATO в зв'язку з навчаннями російських і білоруських збройних сил «Захід-2017», які мають агресивний характер. Про це заявила президент Литви Даля Грібаускайте після зустрічі з президентами Естонії та Латвії в Ризі.

«Ми бачимо, що ризики зростають. Ми стурбовані навчаннями «Захід» у 2017 році, під час яких будуть розгорнуті великі й агресивні війська вздовж наших кордонів, що демонстративно будуть готуватися до війни із Заходом», – наголосила Грібаускайте.

Як відомо, країни Балтії побоюються можливої агресії Росії після анексії Москвою українського Криму, окупації частини Донбасу та підтримки терористів.

Нагадаємо, у січні 2017 року стало відомо про російсько-білоруські стратегічні маневри «Захід-2017», які відбудуться відразу на декількох полігонах двох країн. Для участі в маневрах до Білорусі перекинуть велику кількість російських військ. Цей висновок зробили на підставі даних про вагони, замовлені Міноборони Росії в російської залізниці. Відомості були взяті з відкритих джерел: на 2017 рік для перевезення військ і військових вантажів по Білорусі росіяни замовили аж 4162 залізничних вагони, між тим, на весь 2016 рік аналогічно замовлялися лише 50 вагонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.