НОВИНИ

Телеканал National Geographic стане доступним українською мовою

Також в Україні транслюватимуть «Novela TV», «Water Planet», «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)».

Відтепер в Україні передачі телеканалу «National Geographic Channel (NGC)» будуть доступними українською мовою. Про це повідомила Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

9 лютого Національна рада внесла низку змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Перелік поповнили двома італійськими програмами «Novela TV» і «Water Planet» і двома латвійськими телеканалами «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)». Крім того, внесено ще деякі зміни стосовно низки телевізійних каналів.

Доступними для трансляції в Україні стануть такі програми:

- «Novela TV» (у форматах SD і HD), яка  пропонуватиме глядачам фільмопоказ. Мова програми – польська. Обсяг трансляції - 24 години на добу;

- «Water Planet» (у форматах SD і HD) - за жанром – пізнавальна.  Мова програми – польська. Обсяг трансляції - 24 години на добу;

- «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)» - тематика телеканалів - спортивні передачі. Мова програм - російська, українська, англійська. Обсяг трансляції - 24 години на добу.

Нагадаємо, раніше Нацрада заборонила російський телеканал "Дождь", оскільки він показує в ефірі карти, на яких Крим позначений як територія Російської Федерації.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.