НОВИНИ

Порошенко засудив спаплюження нардепом Гончаренком фрагмента Берлінської стіни

Президент назвав поведінку депутата "абсолютно неприйнятною".

Президент Петро Порошенко засудив дії народного депутата Олексія Гончаренка біля посольства Німеччини, де той спотворив фрагмент Берлінської стіни. Про це повідомила прес-служба глави держави.

"...Є абсолютно неприйнятна подібна поведінка народного депутата. Це є його приватною позицією. Вона була засуджена, наскільки мені відомо, фракцією і не відображає позицію політичної сили". - сказав президент.

Нагадаємо, народний депутат України Олексій Гончаренко написав слово "nein" (ні) на частині історичного Берлінського муру біля посольства Німеччини в Києві. За його словами, символічну акцію протесту він присвятив прокремлівськими висловлюванням посла ФРН в Україні Ернста Райхеля. Посольство Німеччини засудило такі дії народного обранця, як і посол України в Німеччині Андрій Мельник. Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом спотворення фрагмента Берлінської стіни.

Як повідомлялося, 7 лютого посол Німеччини в Україні Ернст Вольфганг Райхель заявив про можливість проведення виборів на Донбасі за присутності російського контролю. При цьому він наголосив, що вибори повинні відбутися при умовах, що відповідають європейським стандартам. Посла викликали в МЗС України для пояснень. Згодом у МЗС Німеччини підтвердили, що слова посла Райхеля не суперечать офіційній позиції Берліна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.