НОВИНИ

Віктор Нестуля: На сайті DoZorro з’явиться розширений функціонал для замовників та активістів

Розширений функціонал для замовника з’явиться вже наприкінці лютого, а для громадського активіста — в березні.

У перспективі метою проекту DoZorro є збір регіональних активістів та громадських організацій, які вже працюють у сфері моніторингу закупівель та надання їм зручного інструменту роботи, безпосередньо інтегрованого з базою закупівель ProZorro. Про це Тижню розповів Віктор Нестуля, директор програми інноваційних проектів організації Transparency International, яка створила та адмініструє DoZorro.

«Умовно кажучи, йдеться про автоматизацію моніторингу… Зараз запущено MVP («мінімально життєздатний продукт» для тестування ідей. — Ред.), який може збирати скарги безпосередньо через портал. Ми працюємо над розширенням і створенням окремого функціоналу для замовника і громадського активіста», — сказав він.

За його словами, вже наприкінці лютого з’явиться розширений функціонал для замовника, а в березні — для громадського активіста.

«Завдяки новим функціям державний замовник за бажання зможе реагувати на подані через DoZorro скарги безпосередньо на порталі або через майданчик, на якому він працює в системі ProZorro. А в активіста або громадської організації буде можливість залишити інформацію про конкретний тендер, типові порушення і завантажити дані або копії листів, направлених контролюючим органам, та отримані відповіді», — розповів Нестуля.

Він також додав, що у перспективі зібрана через портал інформація дасть змогу сформувати рейтинг замовників і постачальників, а також комплекс ризик-індикаторів для легшого відстеження потенційно корумпованих процедур.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.