НОВИНИ

«Варварство, жлобство і хамство». Реакція соцмереж на спаплюження нардепом Берлінського муру

Більшість українців вимагають покарати Гончаренка та вважають, що його дії призведуть до серйозних політичних наслідків.

Дії народного депутата України від фракції БПП Олексія Гончаренка, який сплюндрував фрагмент Берлінської стіни у Києві на знак протесту проти висловлювань посла ФРН в Україні Ернста Райхеля, засудили не лише у посольстві Німеччини. Така акція народного обранця спричинила хвилю осуду і серед українських громадян. Соцмережі вибухнули реакцією на спотворення історичного Берлінського муру.

Тиждень.ua зібрав дописи у Facebook, які наочно показують ставлення українців до такої витівки. Більшість гнівливо засуджують нардепа і закликають покарати Олексія Гончаренка.

Також деякі користувачі Facebook вбачають, що спаплюження Берлінського муру обов’язково призведе до негативних політичних наслідків для України. Зокрема погано вплине на скасування безвізового режиму з Євросоюзом, зовнішньополітичну підтримку Німеччиною нашої держави і навіть може призвести до дострокових парламентських виборів в Україні.     

Інші користувачі соцмереж активно жартують з таких безпорадних кроків Гончаренка. Особливо творчих українців потягнуло на написання віршів.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко 9 лютого повідомив, що за фактом хуліганських дій біля посольства Німеччини прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.