НОВИНИ

Посол України в Німеччині прокоментував спотворення фрагмента Берлінського муру в Києві

Андрій Мельник наголосив, що фрагмент муру є символом свободи як для німців, так і для українців.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник засудив дії народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Олексія Гончаренка, який розмалював фрагмент Берлінського муру біля німецького посольства. Про це Мельник повідомив у Twitter.

"Ми засуджуємо інцидент з пам'ятником Берлінського муру в Києві, символом свободи як для німців, так і для українців", - написав Мельник.

Нагадаємо, 8 лютого нардеп Гончаренко написав червоною фарбою на фрагменті Берлінського муру біля посольства Німеччини в Києві слово «nein» ( «ні»). Він пояснив, що зробив це на знак протесту проти заяви німецького посла Ернста Райхеля про можливість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу до виведення звідти російських військ.

У посольстві Німеччини засудили спотворення українським нардепом фрагмента Берлінського муру.

Як повідомлялося, 7 лютого посол Німеччини в Україні Ернст Вольфганг Райхель заявив про можливість проведення виборів на Донбасі у присутності російського контролю. При цьому він наголосив, що вибори повинні відбутися при умовах, що відповідають європейським стандартам. Посла викликали в МЗС України для пояснень. Згодом у МЗС розповіли про результати зустрічі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.