НОВИНИ

У Києві розтрощили виставку про Майдан

Відомий український художник Давид Чичкан назвав свою виставку "Втрачені можливості".

Невідомі розтрощили виставку українського художника Давида Чичкана «Втрачені можливості», яка проходить у Центрі візуальної культури в Києві. Про це повідомили працівники Центру.

Згідно з повідомленням, охоронець відкрив двері дівчині, а за нею всередину увірвалося близько 15 молодиків. Вони скрутили охоронця, побили й наказали не рухатися. Після цього нападники потрощили стіни, розмалювали їх надписами, забрали частину робіт, а також намагалися увірватися до кімнати, де сиділи працівники Центру. Напад тривав трохи більше 5 хвилин, після чого зловмисники втекли. Працівники чули, що нападники вигукували гасла російською мовою. Також вони обмалювали стіни надписами «Слава Україні!», «Слуги Москви», «Сепари» тощо.

Читайте також: «Мистецький страйк» як тенденція

Наразі на місці події працює Національна поліція. За словами працівників Центру, правоохоронці прибули за півгодини, хоча їх попереджали про можливі інциденти протягом всього дня.

Так, 4 лютого на Центр візуальної культури вже відбувався напад після того, як виставку робіт Чичкана закрили через погрозу з боку праворадикалів.

Художник Давид Чичкан був активним учасником протестів на Майдані. Він сповідує анархістські погляди і вважає, що за результатами революції Україна не досягла бажаної мети. Свої висновки з революції Майдану він втілив у серії робіт, екскурсія якими мала початися з 4 лютого.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.