НОВИНИ

Російська православна церква вигнала злих духів з RuTube

Священик Російської православної церкви, отець Віктор, освятив сервери відеохостингу RuTube, вигнавши з них злих духів.

Перед початком обряду технічні фахівці RuTube звернули увагу священика на те, що свята вода може пошкодити обладнання. У відповідь на це отець Віктор зауважив, що розбирається в технічних деталях освячення серверів, адже Російська православна церква давно використовує Інтернет для спілкування з паствою.

За словами технічного директора RuTube Євгена Кукушкіна, під час здійснення обряду ніяких збоїв в роботі серверів зафіксовано не було.

У RuTube підкреслюють, що відеохостинг став першим інтернет-ресурсом, освяченим РПЦ. У найближчих планах RuTube також отримати благословення Ради муфтіїв і головного рабина Росії.

Раніше Патріарх Кирило благословив відкриття каналу РПЦ на YouTube, а також всіх майбутніх відвідувачів сторінки.раніше .

Як повідомлялось, на Архієрейському соборі Російської православної церкви (РПЦ), який проходив в Москві на прикінці січня , прийнято документ під назвою «Ставлення РПЦ до навмисного публічного богохульства і наклепі на адресу церкви». Він регламентує реакцію на «наклепницькі нападки» в першу чергу в засобах масової інформації - аж до припинення контактів зі ЗМІ, що «провинилися». Також РПЦ розробила звід вічних російських цінностей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.