НОВИНИ

В Укрзалізниці порахували збитки від блокування залізничного транспорту на Донбасі

Наразі заблоковано пересування двох тепловозів і декількох десятків вагонів.

Блокування залізниці на Донбасі завдало 8,4 млн грн збитків. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрзалізниці".

Згідно з повідомленням, учасники блокади завдають залізничній галузі матеріальні збитки, фінансові втрати та репутаційні ризики. На даний момент заблоковано рух тепловоза і 57 порожніх вантажних вагонів на перегоні Шипілове-Світланове і маневрового тепловоза на одному з шляхів перегону Курдюмівка-Бахмут-2.

"Сума заподіяного збитку від дій блокувальників уже досягла 8,4 млн грн. На перегоні Шипілове-Світланове сторонні пошкодили колію - вирізали 1 м рейки", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Також в "Укрзалізниці" закликає учасників блокади розблокувати рух поїздів.

Нагадаємо, 25 січня ветерани АТО і деякі нардепи, зокрема. Володимир Парасюк та Семен Семенченко, перекрили ділянку залізниці Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Внаслідок цих дій було заблоковано рух 12 поїздів із загальною кількістю 700 вагонів. Згодом стало відомо, що в районі міста Попасна Луганської області невідомі порізали рейки.

Служба безпеки України заявила, що блокування руху залізничного транспорту в Донбасі має ознаки низки злочинів. Прокуратура Луганської області відкрила кримінальне провадження за фактом блокування залізниці на окупований Донбас. 2 лютого був заблокований залізничний переїзд у Бахмуті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.