НОВИНИ

За рік кожен користувач приніс «Skype» близько $97

За минулий рік популярний VoIP-Cервіс «Skype» заробив близько $860 млн. Виручка сервісу в порівнянні з 2009 роком зросла на 20%.

Про це йдеться в оновленому звіті, який компанія-власник подала в американську Комісію з цінних паперів, готуючись до первинного публічного розміщення акцій, пише Лігабізнесінформ.

При цьому загальна база користувачів сервісу в Інтернеті зросла з 474 млн до 663 млн осіб, а середня кількість користувачів, які генерують основний дохід компанії – з 7,3 млн до 8,8 млн. Кожен користувач приніс «Skype» за рік близько $97.

Загальна кількість хвилин відео- та голосового зв'язку за рік склало близько 207 млрд, а текстових повідомлень – близько 176 млн.

Нагадаємо, днями «Skype» оголосив про те, що в ряді регіонів у «Windows»-клієнті буде запущена реклама.

«Ми сподіваємося, що ця кампанія, проведена правильним чином, допоможе нам продовжити інвестування в розвиток хороших продуктів», - йдеться в офіційному блозі сервісу.

Рекламу будуть бачити користувачі Великобританії, Німеччини та США.Рекламні банери будуть з'являтися не завжди: ідея полягає в тому, щоб показати рекламу одного з брендів раз на день на кожному з ринків. Поки що реклама буде з'являтися у вкладці «Головна», але адміністрація повідомляє також і про готовність експериментувати з розміщенням реклами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.