НОВИНИ

Правляча партія Франції офіційно висунула свого кандидата в президенти

Бенуа Амон виступає, зокрема, за введення безумовного базового доходу для всіх французів в розмірі 750 євро до 2022 року.

Бенуа Амон офіційно затверджений кандидатом в президенти Франції від соціалістів. Про його формальне висунення оголосили в неділю, 5 лютого, на з'їзді Французької соціалістичної партії.

У кінці січня колишній міністр освіти країни Амон переміг на партійних праймеріз. Чинний французький президент Франсуа Олланд, якого підтримує лише невеликий відсоток виборців, не став висувати свою кандидатуру на новий термін.

Амон виступає, зокрема, за введення безумовного базового доходу для всіх французів в розмірі 750 євро до 2022 року. Така політика передбачає виплату цієї суми кожному громадянину без необхідності виконання будь-якої роботи.

Основними суперниками Амона на виборах будуть кандидат від партії "Республіканці", екс-прем'єр Франсуа Фійон, колишній міністр економіки і лідер руху "Вперед!" Емманюель Макрон, а також Марін Ле Пен з правопопулістського "Національного фронту". Згідно з останніми опитуваннями, соціаліст може розраховувати на 16 - 17% голосів виборців і четверте місце в першому турі виборів.

Нагадаємо, як заявив раніше міністр економіки Німеччини Зігмар Габріель, Європейський союз може розвалитися, якщо на виборах у Франції і Нідерландах переможуть популісти

Лідерами у гонці за крісло президента Франції є два кандидати - від Республіканської партії Франсуа Фійон та правої партії Марін Ле Пен.

Прокуратура Франції розпочала попереднє розслідування у зв'язку зі скандалом довкола дружини Франсуа Фійона. А Марін Ле Пен звинуватили в тому, що вона привласнила гроші, які виплачувала фіктивним помічникам. 

Вибори президента Франції пройдуть у два тури 23 квітня і 7 травня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.