НОВИНИ

У Львові протестувальники примусили суддю написати заяву на звільнення

Людей обурило рішення про зміну запобіжного заходу організаторові замаху на вбивство підприємця.

У Львові протестувальники взяли в облогу суддівську залу після рішення відпустити під заставу винуватця загибелі трьох охоронців ПАТ "Львівхолодокомбінат". Таким чином активісти змусили головуючого колегії суддів Апеляційного суду Львівщини Зеновія Макойду написав заяву на звільнення.

"Під тиском пікетувальників, які зранку 3 лютого взяли в облогу обласний Апеляційний суд і заблокували в залі судових засідань двох членів суддівської колегії, її голова Зеновій Макойда написав заяву на звільнення. Таким чином люди висловили незгоду проти прийнятого напередодні рішення відпустити під заставу організатора замаху на вбивство підприємця Богдана Копитка", - зазначила адвокат Наталія Барбадин-Дунець.

За її словами, третій суддя – Василь Головатий, який брав участь у засіданні, перебуває на лікарняному.

Колегія з трьох суддів  - Зеновія Макойди, Василя Головатого та Альберта Белена - засідала кулуарно. Своє рішення відпустити під заставу неодноразово судимого організатора вбивства бізнесмена, від чого загинули троє охоронців, служителі Феміди пояснюють недостатністю слідчих дій і доказів для тримання його під вартою.

Учасники пікету, серед яких – родичі загиблих, мають намір не знімати облоги доти, доки не буде змінено міру запобіжного заходу.

Як повідомлялося, 2 лютого Апеляційний суд Львівської області призначив заставу в 1,440 млн гривень Дмитру Гаврилюку, якого звинувачують в організації замаху на бізнесмена Богдана Копитка.

Нагадаємо, 29 серпня 2016 року в Старому Селі Пустомитівського району Львівської області в результаті вибуху автомобіля загинули три людини – охоронці підприємця. Самого власника позашляховика Богдана Копитка, який найімовірніше і був ціллю замаху, в автомобілі не було.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.