НОВИНИ

Наталі Портман розповіла про майже телепатичне спілкування із режисером "Чорного лебедя"

Відома актриса Наталі Портман заявляє, що при роботі над фільмом «Чорний лебідь» розуміла режисера Даррена Аронофскі з півслова. Про це вона заявила в екслюзивному інтерв’ю журналу «Український тиджень».

«Не знаю, чи він однаковий з усіма, але я ніколи ще невідчувала такого зв’язку, схожого на телепатію, з жодним режисером. Ми на одній хвилі - обоє прихильники досконалості, дуже цілеспрямованій дисципліновані. Тож Даррен міг промовити півслова, і я розуміла, що він хотів сказати», - заявила Портман.

«Ми постійно ніби грали і обоє захоплювалися, коли разом відкривали щось нове. Його присутність відчутна постійно, і він завжди тримає руку на пульсі. Навіть о п’ятій ранку Даррен такий самий зосереджений, як і завжди», - розповіла актриса.

«А ще він дуже добрий, і я довіряю його думці, тому зробила б що завгодно, аби зіграти цю роль», - додала вона.

Нагадаємо, психологічний трилер «Чорний лебідь» сьогодні виходить в український прокат. За головну роль у цьому фільмі актрисі Наталі Портман вручили «Оскар» і «Золотий глобус».

У психологічному трилері йдеться про суперництво двох балерин, що танцюють у трупі New York City Ballet. Серед відомих акторів, які взяли участь у фільмі «Чорний лебідь», також Вайнона Райдер і Венсан Кассель.

Повне інтерв’ю із Наталі Портман читайте у новому номері журналу «Український тиджень» (№10).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.