НОВИНИ

Укрзалізниця запустила мобільний додаток з продажу квитків

Наразі ця послуга доступна власникам мобільних пристроїв з операційною системою Аndroid, а незабаром нею можуть скористатися і користувачі iOS.

У четвер,2 лютого, Укрзалізниця запустила мобільний додаток на базі операційної системи Аndroid для придбання залізничних квитків. Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Зазначається,  що незабаром  ця послуга стане доступна власникам мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі iOS

«Ми хочемо комплексно змінити застарілі стандарти в обслуговуванні пасажирів, щоб вони змогли відчути, що Укрзалізниця працює для клієнта. Окрім розробки  та запровадження мобільних сервісів, ми фокусуємося також на придбанні нових пасажирських вагонів, зміні їхнього дизайну, осучаснюємо постільну білизну, прагнемо надавати послуги нової якості, щоб  наші пасажири почувалися комфортно, а подорожі приносили їм приємні враження, –  зазначив голова правління Войцех Балчун.

Завантажити мобільний додаток користувачі можуть у Google Play на своїх смартфонах та планшетах.

Як повідомлялося, 10 листопада Укрзалізниця  запустила мобільну версію сайту з продажу квитків.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця скасувала чотири види броні і посилила умови викупу місць для організованих груп пасажирів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.