НОВИНИ

У Мінфіні назвали області-лідери із залучення іноземних інвестицій

Найпривабливішою для інвесторів виявилися Львівська, Івано-Франківська та Вінницька області.

За обсягом вкладених в регіон прямих іноземних інвестицій у лідерах виявилися західні регіони України. Про це повідомила урядовий уповноважений з питань інвестицій - перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова.

"Лідирують (у залученні інвестицій, - ред.) Львівська, Івано-Франківська, Вінницька області. Ми скоро запустимо дуже цікавий проект - інвестиційний монітор, який буде відслідковувати інвестиційну привабливість регіонів. Це як раз і буде моніторинг ефективності місцевих органів влади, з точки зору їх ставлення до інвесторів. Буде близько 10-15 критеріїв, які стосуються підключення, ліцензування, податків. Оцінювати буде сам бізнес", - пояснила Маркарова.

При цьому, за її словами, є області, які дійсно лідери, а є регіони і міста, де інвестиціями взагалі не займаються. Частково ця проблема пов'язана з кадрами.

"Не всі розуміють, що їм це дасть. У нас, на жаль, різний рівень керівництва в деяких регіонах", - зазначила перший заступник глави Мінфіну.

Нагадаємо, турецька компанія будуватиме вітрову електростанцію в Карпатах. Загальна сума інвестицій складе близько 20 мільйонів євро.

Як повідомлялося, у будівництво сонячних електростанцій під Чорнобилем китайська сторона готова інвестувати понад 1 млрд дол.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.