НОВИНИ

САП збирається накласти арешт майно Охендовського – ЗМІ

Суд ще не виніс рішення за вказаним клопотанням САП, оскільки захист Охендовського заявив відвід судді.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить суд накласти арешт на майно голови ЦВК Михайла Охендовського. Про це "Українській правді" повідомили в джерела САП.

"Клопотання про арешт майна подали ще в листопаді-грудні минулого року до Солом'янського районного суду і цю справу ще не розглядали", - сказав співрозмовник.

"Це було не як санкція, чи арешт, а як міра забезпечення", - додав він.

Суд ще не виніс рішення за вказаним клопотанням САП, оскільки захист Охендовського заявив відвід судді.  

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції на відмову Солом'янського районного суду обрати запобіжний захід Охендовському у вигляді застави 1,2 млн гривень на 9 лютого.

13 грудня 2016 року в аеропорту «Бориспіль» Михайлу Охендовському детективи НАБУ оголосили підозру в отриманні неправомірної вигоди на загальну суму понад 160 тисяч доларів. До таких висновків слідство дійшло, опрацьовуючи матеріали так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Відповідні бланки передав до НАБУ у травні цього року колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак.

21 грудня 2016 року Солом’янський районний суд Києва відмовився відсторонити Охендовського від посади. Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала апеляційну скаргу. Суд тоді обрав Охендовському запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Як повідомлялося, за матеріалами судової справи Охендовського звинувачують в отриманні з ''чорної каси Партії регіонів $145 тис. за співпрацю з ПР, а також виплаті йому з тієї ж каси понад $16 тис. у якості ''командировочних'' за закордонні відрядження.