НОВИНИ

Туск закликав Росію негайно припинити насильство на Донбасі

Він закликав дотримуватись угоди про припинення вогню.

Голова Європейської ради Дональд Туск закликав Росію використати свій вплив на бойовиків, щоб зупинити спалах насильства на Донбасі.

"Ми знову згадали про існуючі проблеми, які породжує агресія з боку Росії на сході України", - сказав він на прес-конференції. "Бої повинні негайно припинитися. Угода про припинення вогню має бути виконана".

Раніше Кремль заявив, що останнє загострення бойових дій на Донбасі свідчить про необхідність якнайшвидшого відновлення діалогу між США і Росією.

У Нацполіції повідомили, що ввечері 1 лютого в Авдіївці знову почалися обстріли. З 29 січня по теперішній час до поліції надійшли повідомлення про те, що загинула 1 людина, поранено 8 мирних мешканців, пошкоджено 43 будівлі, з яких 6 квартир та  37 приватних будинків.

Нагадаємо, в Авдіївці вже четверту добу тривають активні бойові дії між проросійськими бойовиками та українською армією. Незаконні збройні формування обстрілюють житлові квартали з "Градів", місто частково залишилося без водопостачання, електрики та опалення.