НОВИНИ

Трампу повідомили про загострення на Донбасі, реакція буде згодом – Білий дім

Спайсеру поставили питання, чи вважає президент США, що Росія випробовує його діями в Україні.

Президент США Дональд Трамп поінфомований про ситуацію на сході України. Про це у ході спілкування із пресою, заявив прес-секретар Білого дому Шон Спайсер. Йому поставили питання, чи вважає Трамп, що Росія випробовує його діями в Україні.

"Президента постійно інформують про те, що відбувається в Україні представники Ради національної безпеки США, вся наша команда, яка займається національною безпекою. Надалі ми матимемо повідомлення на цю тему", - відповів прес-секретар Білого дому.

Раніше в Нацполіції повідомили, що ввечері 1 лютого в Авдіївці знову почалися обстріли. З 29 січня по теперішній час до поліції надійшли повідомлення про те, що загинула 1 людина, поранено 8 мирних мешканців, пошкоджено 43 будівлі, з яких 6 квартир та  37 приватних будинків.

Нагадаємо, в Авдіївці вже четверту добу тривають активні бойові дії між проросійськими бойовиками та українською армією. Незаконні збройні формування обстрілюють житлові квартали з "Градів", місто частково залишилося без водопостачання, електрики та опалення.