НОВИНИ

Уряд схвалив концепцію розвитку Нацгвардії до 2020 року

Її реалізація розрахована на два етапи: перший – 2017 рік, другий – 2018-2020 роки.

Кабінет Міністрів схвалив концепцію розвитку Національної гвардії України до 2020 року. Відповідне рішення прийняте у середу, 1 лютого, на засіданні Уряду. Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

"Концепція розвитку Нацгвардії сприятиме розвитку даної структури як складової сектору безпеки і оборони України, а, також, модернізації озброєнь, визначених для Нацгвардії державною цільовою програмою розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року", - йдеться в повідомленні.

У відомстві відзначили, що її реалізація розрахована на два етапи: перший – 2017 рік, другий – 2018-2020 роки. Протягом цього періоду передбачено удосконалення структури і складу Національної гвардії, наближеної до аналогічних органів військового управління відповідних військових формувань держав − членів НАТО та ЄС

"Заплановано оснащення сучасними системами військового радіозв’язку, засобами військової розвідки тактичного рівня, у тому числі безпілотними авіаційними комплексами та відновлення в повному обсязі непорушних військових запасів для забезпечення формувань воєнного часу", - додали в прес-службі.

Зазначається, що Національна гвардія буде укомплектовуватися професійно підготовленими військовослужбовцями, які проходитимуть військову службу за контрактом. Планується, що їх чисельність сягатиме 60 тис. осіб. Фінансування Концепції здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету з урахуванням наявних фінансових ресурсів, міжнародної допомоги.

Як повідомлялося, Держприкордонслужба цьогоріч впровадить на кордоні з Росією новітні системи захисту. На облаштування українсько-російського кордону Державним бюджетом на 2017 рік заплановано 200 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в Україні завершується підготовка п'ятого батальйону за стандартами НАТО. Підготовку з іноземними інструкторами пройшли вже понад 2 тисячі військовослужбовців лише на території України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.