НОВИНИ

Українські морпіхи в рамках навчань ВМС деблокували аеродром

Згідно тактичній обстановці в районі виконання завдання, незаконні збройні формуванн зайнли летовище на південному заході Одеської області, заблокували його та утримують.

Окремий батальйон морської піхоти в рамках навчань, що тривають у Військово-Морських Сил Збройних Сил України, успішно деблокував аеродром і провів стабілізаційні дії в одному із районів Одещини. Про це 1 лютого повідомляє ВМС Збройних сил України.

Зазначається, що, згідно тактичній обстановці в районі виконання завдання, противник (незаконні збройні формування), зайняв один із аеродромів на південному заході Одеської області, заблокував його та утримує. 

«Командир батальйону вирішив визначеними силами деблокувати аеродром, захопити його та знищити (захопити) противника. З цією метою морські піхотинці для введення противника в оману здійснили хибний тактичний повітряний десант посадочним способом. Основний тактичний повітряний десант у складі десантно-штурмової роти був висаджений парашутно-десантним способом з двох літаків. Десантники у взаємодії з ротою морською піхоти та іншими підрозділами, стрімкими діями одночасно з двох напрямків увійшли в положення безпосереднього зіткнення з противником, знищили його і оволоділи аеродромом», - йдеться в повідомленні.

Після цього, як розповіли у ВМС ЗСУ,  «чорні берети» організували охорону та оборону аеродрому, розвідувально-пошукові дії в районі, патрулювання, пошук в районі визначених населених пунктів диверсійно-розвідувальних груп, схованок зброї, боєприпасів та вибухових речовин, взяли під контроль транспортні комунікації, організували взаємодію з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Як повідомлялося, наприкінці січня артилерійський підрозділ окремої артилерійської бригади військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України в ході навчань виконав вогневі завдання з ураження морських цілей.

Нагадаємо, 1 лютого в Чорному морі стартували навчання НАТО за участі України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.