НОВИНИ

У Могильова чекають прийняття антикорупційного закону Януковича

Міністерство внутрішніх справ сподівається на прийняття антикорупційного законопроекту. Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника антикорупційного бюро Головного управління з боротьби з організованою злочинністю МВС Олег Бех.

«Ми сподіваємося на те, що цей законопроект буде прийнято. Законопроект гарний, він прогресивний, і, на наш погляд, його потрібно приймати», - сказав він.

Зі слів Беха, проект закону містить багато нових норм, яких раніше не існувало.

Він підкреслив, що від того, у якому остаточному вигляді буде прийнято цей законопроект, залежить ефективність боротьби з корупційними проявами.

Як повідомляло агентство, депутат Верховної Ради від Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» Геннадій Москаль сумнівається в прийнятті парламентом антикорупційного законопроекту.

Міністр юстиції Олександр Лавринович висловив впевненість у тому, що Рада прийме такий проект закону, навіть якщо опозиційно настроєні депутати докладуть максимальних зусиль для того, щоб цього не сталося.

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає прийнятий у першому читанні парламентом антикорупційний законопроект направленим на приховання проявів корупції серед вищих чиновників.

23 грудня 2010 року Рада прийняла законопроект №7487 «Про основи запобігання й протидії корупції» у першому читанні.

21 грудня парламент визнав таким, що втратив чинність, пакет антикорупційних законів і включив до порядку денного сесії цей законопроект.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.