НОВИНИ

Загострення ситуації на Донбасі розгляне комітет міністрів Ради Європи

Дмитро Кулеба акож виклав фотокопії відправлених офіційних листів.

На засіданні Комітету міністрів Ради Європи на рівні послів у середу, 1 лютого, буде розглянута нинішня ситуація на Донбасі. Про це у Twitter повідомив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

"Завтра третій крок - загострення на фронті буде розглянуто на засіданні Комітету міністрів Ради Європи на рівні послів", - написав він.

Кулеба також поінформував про інші два кроки: "Відправив топ-чиновникам Ради Європи інформацію про ескалацію на Донбасі із закликом діяти. Це перший крок. Другий крок: офіційні листи генсеку, комісару з прав людини і головування Ради Європи. Сьогодні день буде на телефоні з колегами щодо ситуації".

Постійний представник України при Раді Європи також виклав фотокопії відправлених офіційних листів щодо ситуації на Донбасі.

Напередодні президент України Петро Порошенко доручив українським дипломатам проінформувати про надзвичайну ситуацію в Авдіївці Раду безпеки ООН і ОБСЄ. Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко звернувся з листом до генерального секретаря ООН. 

Після зверення постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Ігоря Прокопчука, постійна рада ОБСЄ призначила на 31 січня засідання щодо ситуації в Авдіївці.

Як повідомлялося, російські найманці обстрілюють позиції українських військових поблизу Авдіївки з дворів житлових будинків Донецька.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.