НОВИНИ

Паралімпіада-2018: Російських спортсменів не допустили до відбору

Раніше збірна Росії в повному складі була відсторонена від літніх Паралімпійських ігор-2016 в Ріо-де-Жанейро.

Міжнародний паралімпійський комітет відхилив пропозиції Паралімпійського комітету РФ щодо дозволу російським спортсменам брати участь у міжнародних кваліфікаційних змаганнях до Паралімпійських зимових ігор 2018 року в Пхенчхані (Корея). Саме таку відповідь отримала російська сторона від IPC, повідомляє офіційний сайт ПКР.

"Паралімпійським комітетом Росії отримана відповідь від Міжнародного паралімпійського комітету за підписом президента IPC Філіпа Крейвена на пропозицію ПКР дозволити російським паралімпійським спортсменам брати участь у міжнародних кваліфікаційних змаганнях до Паралімпійських зимових ігор 2018 року в Пхенчхані при конкретних гарантіях з нашою боку. У відповіді пан Крейвен повідомляє, що пропозиції ПКР були представлені членам Виконкому IPC. Виконком IPC розглянув і обговорив їх 29 січня 2017 року на своєму засіданні в м. Бонн (Німеччина). Після обговорення цього питання Виконком IPC прийняв рішення відхилити пропозиції ПКР", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Більше тисячі спортсменів Росії причетні до допінгового скандалу - WADA

Нагадаємо, збірна Росії в повному складі була відсторонена від літніх Паралімпійських ігор-2016 в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Причина - тотальна корумпованість антидопінгової системи в Росії, де застосування допінгу заохочувалося на державному рівні.

Також повідомлялося, що Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій отримала від незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства під керівництвом Річарда Макларена близько 200 імен російських легкоатлетів, підозрюваних в порушенні антидопінгових правил.