НОВИНИ

Велика Британія відправить у Чорне море бойовий корабель

За даними британських ЗМІ, корабель «очолить тактичну групу НАТО, щоб допомогти захистити 650 британських військовослужбовців, які беруть участь у секретних навчаннях в Україні».

Велика Британія має намір направити ескадрений міноносець типу 45 HMS Diamond до акваторії Чорного моря для виконання оперативного завдання в цьому регіоні, повідомляє Daily Mail.

За даними видання, озброєний зенітно-ракетними комплексом корабель «очолить тактичну групу НАТО, щоб допомогти захистити 650 британських військовослужбовців, які беруть участь у секретних навчаннях в Україні».

«Велика Британія посилює свою позицію на світовій арені і твердо підтримує наших українських друзів. Сполучене Королівство відправляє ясне послання, що ми віддані захисту демократії в усьому світі й підтримуємо суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України», – сказав у інтерв'ю виданню британський міністр оборони Майкл Феллон.

Як раніше інформувало міністерство оборони України, Diamond зайде до порту Одеси.

Восени минулого року Верховна Рада ратифікувала меморандум між урядами України й Великої Британії про співпрацю у сфері оборони. Документ передбачає можливість проведення спільних військових навчань, консультації й обмін досвідом у військовій сфері, підготовку військовослужбовців, а також обмін візитами військових кораблів двох країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.