НОВИНИ

У Київенерго заявили, що не будуть перераховувати платіжки за тепло для будинків з лічильниками

Комерційний директор компанії пояснив, що в разі, якщо будинок обладнано лічильником, його мешканці сплачують тільки за фактично спожите тепло.

У "Київенерго" не будуть перераховувати суму платежів за тепло мешканцям обладнаних лічильниками будинків, в яких температура повітря протягом певного часу утримувалася нижче санітарної норми у +18 градусів. Про це заявив комерційний директор ПАТ "Київенерго" Євген Бушма.

За його словами, такий перерахунок виключено постановою уряду.

"Станом на сьогодні, згідно із законодавством, будинкам із лічильниками перерахунок не проводиться (постанова Кабміну №151). Якщо будинок обладнаний лічильником, його мешканці оплачують фактично спожите тепло. Якщо тепла, як ви кажете, не було тиждень, відповідно, лічильник його не врахує, і нарахувань за нього теж не буде", - зазначив Бушма.

Читайте також: Київська влада зібралася відмовитися від послуг Київенерго

Він додав, що в тих випадках, коли в будинку немає тепла у квартирах одного стояку, проблеми можуть критися в будинкових мережах.

"Це свідчить про можливі проблеми в будинкових мережах. У будь-якому разі жителям треба звернутися до постачальника послуг і/або ЖЕО, щоб вони комісійно визначили проблему й вирішили її для відновлення теплопостачання", - підсумував директор.

Нагадаємо, у Київенерго раніше озвучили вартість опалення у будинках без лічильників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.