НОВИНИ

Артпідрозділи ВДВ провели бойові стрільби на Житомирщині

Практичні польові заняття проходили в складних погодних умовах.

На Житомирщині бійці артилерійських підрозділів Високомобільних десантних військ Збройних Сил України відпрацювали вогневі завдання прямою наводкою з озброєння 152-мм самохідних гаубиць 2С3М «Акація». Про це у Facebook повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Як зазначається, практичні польові заняття проходили в складних погодних умовах.

За словами командира артилерійського підрозділу, бойові стрільби проходили з метою удосконалення особового складу практичних навичок під час прориву ворожої штурмової бронегрупи на вогневу позицію або безпосереднього зустрічного бою з противником на марші.

Також в ході практичних занять артилеристи-десантники відпрацювали завдання щодо вивірки прицільних пристроїв, завантаження боєкомплекту, усунення несправностей та затримок під час стрільби.

Окрім того, враховуючи реальний бойовий досвід, кожен член екіпажу самохідних гаубиць спробував себе в якості командира гармати, старшого навідника, заряджаючого та механіка-водія.

Як повідомлялося, артилерійський підрозділ берегової оборони Військово-Морських Сил виконав вогневі завдання з ураження морських цілей. В Одеській і Миколаївській областях та у північно-західній частині Чорного моря тривають навчання сил і військ Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.