НОВИНИ

Штайнмаєр пішов з посади глави МЗС Німеччини

Обов'язки глави зовнішньополітичного відомства ФРН поклали на колишнього міністра економіки та енергетики Зігмара Габріеля.

Президент Німеччини Йоахім Гаук звільнив Франка-Вальтера Штайнмаєра від займаної посади глави МЗС. Про це повідомляє прес-служба Федерального президента Німеччини.

"Ім'я Франка-Вальтера Штайнмаєра надовго буде пов'язане із зовнішньою політикою Німеччини. Ви невтомні і продемонстрували це в переговорах з Іраном, а також у посередництві між протиборчими сторонами в Україні. Безмовність є смертю дипломатії і ви, шановний пане федеральний міністр, зробили це знання основним принципом", - заявив Йоахім Гаук.

Згідно з рішенням президента Німеччини, обов'язки глави зовнішньополітичного відомства ФРН покладено на колишнього міністра економіки та енергетики Зігмара Габріеля.

"Ви очолили Міністерство закордонних справ у важкі часи. Ставки високі: ми зіткнулися з проблемами захисту Європейського Союзу та трансатлантичного партнерства", - зазначив Йоахім Гаук.

Нагадаємо, Франк-Вальтер Штайнмаєр є кандидатом на посаду Федерального президента Німеччини на виборах в 2017 році від партії німецького канцлера Ангели Меркель Християнсько-демократичний союз (ХДС).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.