НОВИНИ

Олланд назвав дії адміністрації Трампа "викликом" для ЄС

За словами президента Франції, це стосується і правил торгівлі, і вирішення міжнародних конфліктів.

Адміністрація нового президента США Дональда Трампа є "викликом" для Європейського союзу, особливо в сфері комерції. Про це заявив в п'ятницю президент Франції Франсуа Олланд.

"Будемо говорити відверто, є виклики, які кидає американська адміністрація. Це стосується правил торгівлі і того, що є нашою позицією для вирішення конфліктів в світі", - заявив він журналістам у Берліні на спільній прес-конференції з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

"Ми, звичайно ж, повинні вести діалог з Дональдом Трампом, тому що американці обрали його своїм президентом, але ми повинні це робити з огляду на європейські переконання, і на благо наших власних інтересів і цінностей", - зазначив Олланд.

У свою чергу Меркель, не згадуючи імені Трампа, заявила, що "світові умови змінюються дуже швидко і в драматичному напрямку".

"Ми повинні реагувати на ці нові виклики як для захисту вільного суспільства і вільної торгівлі, так і для протистояння економічним викликам", - зазначила вона.

Нагадаємо, 27 січня старший науковий співробітник аналітичного центру Atlantic Council (США) Фабріс Потьє та працівник американського видання Politico Сьюзен Глассер, посилаючись на власні джерела, повідомили, що в адміністрації президента США Дональда Трампа підготували указ про зняття санкцій з Росії.  

Також 23 січня Трамп підписав указ щодо виходу США з торговельної угоди про Транстихоокеанське партнерство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.