НОВИНИ

Грузин-доброволець АТО вийшов на свободу з Лук'янівського СІЗО

Із бійця за рішенням прокуратури зняли арешт, але його доля ще остаточно не вирішена з огляду на те, що триває екстрадиційна перевірка.

Колишнього бійця полку "Азов" Гію Церцвадзе звільнили з Лук'янівського слідчого ізолятора в Києві. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Як і обіцяв - Гія Церцвадзе на свободі. Україна своїх не здає. В тому числі - якщо це свої грузини», - зазначив Луценко.

У свою чергу адвокат Церцвадзе Ксенія Проконова пояснила, що з її підзахисного знятий тимчасовий арешт за рішенням прокуратури, але його доля ще остаточно не вирішена з огляду на те, що триває екстрадиційна перевірка.

Нагадаємо, 15 січня Церцвадзе затримали в київському аеропорту «Жуляни», коли той повертався з Грузії до України, оскільки він знаходився в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу з боку Росії. ​Його адвокат Ксенія Проконова повідомила, що Солом'янський районний суд Києва заарештував Церцвадзе на 40 діб.

У прокуратурі Києва повідомили, що перевіряють інформацію про його участь в АТО, якщо це підтвердиться, то пообіцяли відмовити у його видачі країні-агресору.

Влада Грузії заявила, що робить все для того, щоб не допустити екстрадиції з України до Росії Церцвадзе. Голова комітету з оборони і безпеки ​Іраклій Сесіашвілі розповів, що Церцвадзе є не простим колишнім рядовим співробітником грузинських силових структур, а колишнім високопоставленим спецназівцем, носієм секретної інформації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.