НОВИНИ

У вбивствах Нігояна, Жизневського і Сеника запідозрили силовиків – Горбатюк

За словами Горбатюка, експертиза розширила коло підозрюваних, і в нього потрапили представники органів.

У вбивствах на Майдані Незалежності в Києві в 2014 році Сергія Нігояна, Михайла Жизневського і Романа Сеника підозрюються представники правоохоронних органів. Про це заявив начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

"Попередня експертиза, яка тривала місяць, виявила, що постріли в Нігояна, Жизневського і Сеника нібито були здійснені до 3 м. Висувалися версії, що це або переодягнений провокатор, або, можливо, серед своїх. Ми засумнівалися, призначили ще одну експертизу, яка вказує, що постріл міг бути з більшої відстані, і в коло підозрюваних потрапили представники правоохоронних органів", - розповів Горбатюк.

За його словами, слідство встановило підрозділи, що призведе до звуження кола підозрюваних. "Робота триває. Сподіваюся, вона призведе до встановлення винних", - сказав Горбатюк.

Разом з тим він зазначив, що судді не хочуть розглядати справи щодо вбивств учасників Євромайдану і беруть масові самовідводи.

Як відомо, активний учасник Євромайдану Сергій Нігоян загинув 22 січня 2014 року від вогнепального поранення. Того ж дня був убитий білорус Михайло Жизневський від пострілу мисливською кулею в серце. Роман Сеник був поранений 22 січня 2014 року, але помер через кілька днів, 25 січня, в лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.