НОВИНИ

В УНА-УНСО прогнозують на осінь нову революцію

Представники УНА-УНСО прогнозують восени початок народних виступів. Про це заявив голова київської організації УНА-УНСО Ігор Мазур.

За його словами, "вже восени почнуться народні виступи, тому що нинішня влада не відрізняється від тієї, що була 10 років тому".

Напередодні члени УНА-УНСО відзначили десяту річницю акції "Україна без Кучми", що завершилася 9 березня 2001 року масовими сутичками біля адміністрації президента. Щоб згадати про ці події, до пам'ятника Тарасу Шевченку в Києві прийшли близько 400 активістів.

"Сподіваюся, що наступну річницю "Україна без Кучми" ми зустрінемо в іншій країні!"- заявив голова виконавчого комітету Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) Руслан Зайченко.

Нагадаємо, в 2010 році Генпрокуратура поновила кримінальну справу організаторів акції громадянської непокори "Україна без Кучми" (УБК). У грудні Генпрокуратура допитала трьох активістів УБК, які відбули тюремне ув'язнення, - Руслана Зайченка, а також членів УНА-УНСО Владислава Мирончука та Олега Бойка. Вони повідомили, що більшість поставлених слідчим питань стосувалися участі в УБК Андрія Шкіля.