НОВИНИ

Мін'юст спрогнозував, коли Лук'янівське СІЗО перенесуть за межі Києва

На поточному тижні буде оголошено інвестконкурс з продажу Київського слідчого ізолятора.

Міністерство юстиції прогнозує, що  до 2019 року Лук'янівське СІЗО перенесуть за межі Києва. Про це повідомив заступник міністра юстиції пенітенціарної системи Денис Чернишов на прес-конференції у середу, 25 січня.

За його словами,  на поточному тижні буде оголошено інвестконкурс з продажу Київського і Львівського слідчих ізоляторів.

"Я думаю, що за 2 роки ми будемо чекати переселення вже майбутніх мешканців Київського та Львівського СІЗО в нові приміщення", - повідомив Чернишов.

Він також зазначив, що будівництво СІЗО за межами міст почнеться після проведення оцінки Мін'юстом отриманих пропозицій від учасників конкурсу.

Нагадаємо, в лютому 2016року Мін'юст заявив, що вирішив продати Лук'янівське СІЗО. За словами заступника міністра Наталії Севостьянової, інвестор має побудувати новий слідчий ізолятор за межами міста в обмін на територію під Лук'янівським СІЗО. У свою чергу, член колегії МВС, народний депутат Антон Геращенко повідомив, що «новий комфортабельний слідчий ізолятор» повинен побудувати інвестор у районі Київської окружної дороги.

Як повідомлялося, у 2012 році вийшов скандальний документальний матеріал "Тюрма №1" нинішнього нардепа Костянтина Усова, в якому описано жахливий побут ув'язнених Лук'янівського СІЗО та порушення закону з боку керівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.