НОВИНИ

Німеччина вирішила оновити системи ППО через російську агресію – ЗМІ

Рішення стане початком програми закупівлі озброєння, на яку планується витратити 460 млн євро в найближчі 5 років і 2 млрд євро в довгостроковій перспективі.

Німеччина збирається замінити свої старі системи протиповітряної оборони ближньої дії. Таким чином буде вирішене питання відставання озброєння, яке викликало занепокоєння серед членів НАТО після анексії Росією Криму, повідомляє Reuters.

Повідомляється, що рішення оновити системи ППО стане початком програми закупівлі озброєння, на яку планується витратити 460 млн євро в найближчі 5 років і 2 млрд євро в довгостроковій перспективі. Хоча придбання нової техніки для ППО ближнього дії не передбачається до 2018 року, влада Німеччини може додати близько 20 мільйонів євро на потреби оборони вже в цьому році, щоб розпочати роботу над програмою оновлення систем.

Читайте також: Експерт: Якщо Росія почне масовані авіаудари по Україні, наша ППО знекровить її авіацію

Також повідомляється, що представники НАТО заохочують рішення Німеччини, оскільки останнім часом спостерігалася зростаюча потреба у покращенні протиракетної оборони, щоб застрахуватися від повітряних загроз, в тому числі з боку Росії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Польща запланувала переозброєння ППО, авіації та флоту на $21 млрд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.