НОВИНИ

У Грузії пообіцяли не допустити екстрадиції добровольця АТО до Росії

Церцвадзе є не простим колишнім рядовим співробітником грузинських силових структур, а носієм секретної інформації.

Влада Грузії робить все для того, щоб не допустити екстрадиції з України до Росії колишнього високопоставленого спецназівця Грузії, віце-полковника Гіоргія Церцвадзе. Про це заявив представник парламентської більшості, голова комітету з оборони і безпеки Іраклій Сесіашвілі.

"Інтерес нашої влади – врятувати цю людину від екстрадиції в Росію. Держава робить все для того, щоб ця людина не була видана Росії", - сказав він.

Церцвадзе розшукує Інтерпол за запитом Росії, яка підозрює його у вбивствах на своїй території 2003 року.

Він підкреслив, що Церцвадзе є не простим колишнім рядовим співробітником грузинських силових структур, а колишнім високопоставленим спецназовцем, носієм секретної інформації, тому ця обставина є ще однією причиною, чому не можна допустити його екстрадиції в Росію.

Нагадаємо, 15 січня 2017 року в київському аеропорту "Жуляни" правоохоронці затримали громадянина Грузії, оскільки він знаходився в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу з боку Росії. 

Його адвокат Ксенія Проконова повідомила, що Солом'янський районний суд Києва заарештував на 40 діб грузинського добровольця Гію Церцвадзе, який брав участь в антитерористичній операції на сході України. Вона також пообіцяла оскаржити арешт Церцвадзе.

Прокуратура Києва заявила, що перевіряє інформацію про його участь в АТО, якщо це підтвердиться, то пообіцяли відмовити у його видачі країні-агресору.