НОВИНИ

Порошенко застеріг владу Фінляндії від політичних ризиків «Північного потоку-2»

Так звана комерційна привабливість цього проекту несе в собі низку політичних ризиків, сказав Порошенко.

Україна очікує, що Фінляндія буде дотримуватися принципової позиції щодо реалізації Російською Федерацією будівництва газопроводу «Північний потік-2». Про це президент України Петро Порошенко заявив 24 січня у Гельсінкі на спільній прес-конференції з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо.

«Говорячи про співпрацю в області енергетики, ми розраховуємо на принципову позицію Фінляндії за проектом «Північний потік-2». Так звана комерційна привабливість цього проекту несе в собі низку політичних ризиків», - сказав Порошенко.

Нагадаємо, президенти Вишеградської Групи (Польща, Словаччина, Чехія та Угорщина) минулого року під час саміту у польському Ряшеві висловилися проти будівництва російського газопроводу «Північний потік-2».

У березні лідери Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Чехії та Естонії направили голові Єврокомісії Жану-Клоду Юнкеру листа, в якому висловилися проти будівництва російського газопроводу.

Лідери країн у листі зауважили, що реалізація проекту потягне за собою «потенційно дестабілізуючі геополітичні наслідки». У заяві також зазначили, що через події в Україні поставки російського газу в Європу матимуть політичний підтекст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.