НОВИНИ

Українські десантники три доби відпрацьовували наступ на умовного противника

Бойові навчання проводили на одному з військових полігонів.

Десантники 81-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗС України протягом трьох днів на одному з військових полігонів відпрацювали навчально-бойові завдання, повідомляє 24 січня прес-служба Міністерства оборони України.

Зазначається, що бойові завдання виконували в умовах наступу та роботи артилерії умовного противника та за підтримки штатних артилерійських підрозділів.

За даними, навчання проводили і вдень, і вночі, із використанням штатних засобів нічного бачення, тепловізійних прицілів та тепловізорів.

Командир підрозділу повідомив, що десантники висувались на позиції для наступу, проводили розгортання у бойовий порядок та за підтримки легкоброньованої техніки, наступали на позиції умовного противника.

"Кожне відділення у взводі виконувало конкретно поставлене йому завдання. Оцінювалися у цих навчаннях тактичні дії, якість вогневого ураження та часові показники", - розповів офіцер.

Нагадаємо, на півдні України ракетники й артилеристи провели спільні навчання, на яких військовослужбовці відпрацювали питання організації взаємодії між підрозділами ППО та артилерії, зайняття вогневих позицій, вогневе ураження умовного противника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.