НОВИНИ

Київський метрополітен оптимізує графік руху поїздів в непікові години

Для скорочення витрат на електроенергію в 2017 році метрополітен планує оптимізувати графік руху поїздів і режим живлення контактної мережі.

Для скорочення витрат на електроенергію в 2017 році Київський метрополітен планує оптимізувати графік руху поїздів у непікові години. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Крім того,  в економічних цілях планують вести щодобовий автоматизований облік електроенергії, використовувати енергоощадні освітлювальні прилади, модернізувати вагони для впровадження асинхронного тягового приводу і регулювати роботу систем опалення в залежно від погодних умов.

Згідно з фінансовим планом компанії на 2017 рік, витрати метрополітену на оплату електроенергії збільшаться в 2,8 рази до 607,9 мільйона гривень.

"Витрати на електроенергію в 2016 році склали 220,1 мільйона гривень ... Проектом фінансового плану підприємства на 2017 рік передбачено споживання електроенергії на суму 607,9 мільйона гривень", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на сьогодні частка витрат на електроенергію в загальному балансі витрат компанії становить 27%.

Як повідомляється, очікуваний економічний ефект від впровадження вищезазначених заходів у 2017 році складе 10,7 мільйона гривень.

Нагадаємо, 31 серпня у Києві відкрили станцію метро  «Вокзальна» після капітального ремонту ескалаторів. Також зазначимо, в київському метро курсує два арт-поїзди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.