НОВИНИ

У Міноборони повідомили, скільки військових зарахували в оперативний резерв

Також повідомляється, що в міністерстві активізували роботу щодо прийняття на військову службу офіцерів запасу.

В оперативний резерв Збройних сил України зараховані 58 тисяч із 75 тисяч військовослужбовців, демобілізованих у 2016 році, кількість офіцерів запасу збільшилася до близько 4 тисяч осіб. Про це повідомив заступник міністра оборони України Олег Шевчук.

"У 2016 році Міністерство оборони України звільнило близько 75 тис. військовослужбовців, призваних під час часткової мобілізації (7,7 тис. офіцерів і 67,3 тис. солдатів і сержантів), із яких понад 58 тисяч зараховані в оперативний резерв. Активізовано роботу щодо прийняття на військову службу офіцерів запасу. У порівнянні з 2015 роком, кількість прийнятих офіцерів запасу збільшилася в 5 разів і тепер становить близько 4 тис. осіб, з яких понад 2,5 тис. призначені на первинні посади ", - розповів Шевчук.

Читайте також: У Міноборони розповіли про особливості призову офіцерів запасу

Він також поінформував, що за останній рік було підготовлено і призначено 1 тис. 254 сержанта.

Крім того, Шевчук нагадав, що в ході призову на строкову військову службу лави Збройних сил України поповнили близько 16 тис. військовослужбовців. У цьому році на строкову службу в ЗСУ планується призвати близько 17 тис. громадян.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби». Згідно з цим законом, у Збройні сили України будуть призивати громадян віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, отримали офіцерські звання і не проходили військової служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.