НОВИНИ

У Міноборони розповіли, скільки Україна витратить на житло для військових у 2017 році

Минулоріч 1040 квартир було розподілено сім'ям військовослужбовців у різних містах країни.

Цього року, за бюджетною програмою "Будівництво житла для військовослужбовців", Міністерством оборони України заплановані видатки сумою 751 млн гривень.  Про це заявив речник Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк під час брифінгу у п'ятницю, 20 січня.

Він зазначив, що  протягом минулого року 1040 квартир було розподілено сім'ям військовослужбовців у Первомайську, Білгороді-Дністровському, Макарові, Дніпрі, Бахмуті, Коростені, Мелітополі, Чопі, Коломиї, Білій Церкві, Василькові, Одесі, Києві, Новому Роздолі та Сумах. Більше того, 404 сім'ї отримали грошову компенсацію за належне для отримання житлове приміщення на загальну суму 154 мільйона гривень.

"Цього року за бюджетною програмою "Будівництво житла для військовослужбовців" Міністерству оборони заплановані видатки в сумі 751 млн грн", - повідомив Гуцуляк.

Нагадаємо, Порошенко запропонував будувати житло для військових за рахунок коштів від спецконфіскації. У 2016 році, за його словами, держава виділила майже 122 млн гривень на будівництво житла для військовослужбовців Нацгвардії, триває будівництво житла на 374 квартир у Харкові, Хмельницькому, Вінниці, Дніпрі, Львові, Одесі й Київській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.