НОВИНИ

Кубів розповів, скільки мільярдів гривень вдалося заощадити завдяки ProZorro

Доходи до держбюджету у 2016 році порівняно з 2015-им збільшилися на понад 15%.

З 1 серпня 2016 року, після переходу на систему електронних закупівель ProZorro, державі вдалося заощадити понад 10 мільярдів гривень. Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів під час години запитань до уряду у п'ятницю, 20 січня.

"З 1 серпня 2016 року відбувся повний перехід на електронні закупівлі ProZorro, які вже заощадили більше 10 мільярдів гривень", - сказав він.

За словами міністра, надходження доходів до державного бюджету у 2016 році у порівняно з попереднім роком збільшилися на 15,2% до 616,2 мільярдів гривень.

Нагадаємо, 1 серпня для всіх державних закупівель стала обов'язковою система ProZorro, яка передбачає ведення електронних закупівель для економії та ліквідації корупції у цій сфері. За даними Мінекономіки станом на серпень, завдяки ProZorro державі вдалося заощадити 2,9 мільярда гривень бюджетних коштів. У листопаді в Україні розпочав роботу портал DoZorro, який дає можливість слідкувати за прозорістю державних закупівель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.