НОВИНИ

Німецький парламент легалізував марихуану в медичних цілях

Витрати на такі препарати покриють каси обов'язкового медичного страхування.

Парламент Німеччини схвалив закон, який дозволить лікарям прописувати марихуану як ліки в особливих випадках. Про це повідомляє DW.

Повідомляється, що отримати її в аптеці за рецептом зможуть люди, які страждають на онкологічні та неврологічними захворюваннями для зняття больового синдрому. Витрати на такі препарати покриють каси обов'язкового медичного страхування.

Для забезпечення аптек препаратами з канабісу, в Німеччині дозволять вирощувати коноплю в медичних цілях. До цього часу буде дозволений її імпорт.

Щоб більш глибоко вивчити вплив препаратів на базі канабісу, планується провести наукове дослідження, участь в якому буде обов'язковим для пацієнтів, які отримують відповідні медикаменти.

За словами лікарів, марихуана може допомогти пацієнтам, хворим на рак, які відчувають нудоту після хіміотерапії. Засіб має повернути хворим апетит і допомогти уникнути втрати ваги. Також марихуана може додатково полегшити симптоми розсіяного склерозу.

Раніше Конституційний суд Грузії дозволив жителям країни вживати марихуану в невеликих кількостях. На думку суду, якщо обсяг марихуани не перевищує 70 грамів, практично неможливо довести, що її власник планував продати цей наркотик. У зв'язку із цим кримінальне покарання за її зберігання і вживання суд визнав негуманним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.