НОВИНИ

Бойовики активізували контррозвідку для виявлення родичів командного складу ЗС України

Під прикриттям на Донбас їдуть кадрові російські офіцери як "добровольці війська донського".

На окупованих територіях бойовики посилено шукають серед місцевих мешканців осіб, які мають родинні зв’язки з військовими Збройних Сил України, повідомляє головне управління розвідки міністерства оборони України.

"На окупованих територіях посилено контррозвідувальний режим, що супроводжується масовими затримуваннями громадян, а також пошуком з боку т.зв. “МДБ ДНР”  (міністерства державної безпеки "ДНР" - ред.) серед місцевих жителів осіб, які мають родинні зв’язки з представниками командного складу ЗС України", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за даними розвідки, російське керівництво під прикриттям відряджає на Донбас кадрових російських військовослужбовців як "добровольців війська донського".

 

 

 

"У період з 07 по 17 січня ц.р. у підрозділах 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, які дислокуються в районі н.п. Пікузи, зафіксовано 3 випадки самогубства та 5 самострілів", - зазначено в інформації.

За повідомленням, у лавах російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території АР Крим зафіксовані випадки грубого порушення військової дисципліни, зловживання спиртними напоями та сутички з місцевим населенням.

"Для профілактики та лікування випадків “білої гарячки” та алкогольної інтоксикації медслужбою базового табору БТГр придбано велику кількість ліків у т.ч. антидепресивної дії та гепатопротекторів", - йдеться в даних української розвідки.

Нагадаємо, раніше в січні "Інформаційний спротив" повідомив, що бойовики російсько-окупаційних військ з метою шантажу почали розшукувати на окупованих територіях родичів військовослужбовців керівної ланки ЗСУ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.