НОВИНИ

СБУ оприлюднила дані про заручників і зниклих безвісти в зоні АТО

Згідно з офіційними даними, знайдено та звільнено 3088 осіб.

Станом на середу, 18 січня, за даними Антитерористичного центру Служби безпеки України в полоні бойовиків на тимчасово непідконтрольних Україні територіях Донбасу перебувають 112 українців. Про це в середу повідомив начальник штабу АТЦ СБУ Геннадій Кузнецов на засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.

"Згідно з даними обліку, знайдено і звільнено 3088 чоловік, залишаються в заручниках 112 осіб, вважаються зниклими безвісти - 490", - сказав він.

Як повідомлялося, народний депутат України Надія Савченко опублікувала списки утримуваних в заручниках на непідконтрольних владі України територія Донбасу, українських політв'язнів, утримуваних в російських в'язницях і в окупованому Росією Криму, а також список осіб, яких керівництво "ДНР/ЛНР" хоче отримати від української сторони.

Водночас представник спеціального центру СБУ щодо звільнення заручників Юрій Тандіт заявив, що опубліковані Надією Савченко списки заручників "некоректні".  Після заяви Тандіта, Савченко оприлюднила відкориговані списки полонених.

Нагадаємо,в ОБСЄ назвали головну причину, яка гальмує обмін полоненими у форматі "всіх на всіх".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.