НОВИНИ

Чубаров назвав заяву Савченко щодо Криму «цинічною та зрадницькою»

Нардеп вважає прикрим, що висловлювання про здачу півострова Росії припустилася людина, яка сама пройшла через жахи російського полону.

Народний депутат України Рефат Чубаров назвав неприпустимою позицію Надії Савченко, що Донбас можна повернути лише шляхом тимчасової здачі Криму. Про це він сказав під час ранкового засідання парламенту 18 січня.

"Учорашнє публічне висловлювання … Савченко що, мовляв, заради повернення Донбасу треба відмовитися від Криму, є не лише вкрай неприйнятним, а й глибоко образливим, цинічним і зрадницьким до всіх громадян України і кримсько-татарського народу, члени якого залишаються заручниками російських окупантів", - підкреслив Чубаров.

За його словами, прикро, що таке висловлювання допустила людина, яка сама пройшла через жахи російського полону.

"Я сьогодні вранці отримав достатню кількість дзвінків з Криму. Люди вимагають пояснень, люди вимагають чіткої позиції держави. … Сподіваюся, що вона (Савченко – ред.) уточнить свою позицію. Жодної поступки агресору! Навіть більше, я з цієї трибуни хочу закликати Президента України якомога швидше скликати конституційну комісію стосовно статусу Криму, майбутнього нашого півострова після його повернення до фактичного контролю. Ми знаємо одне, що заради збереження України, для подальшого розвитку – жодної поступки українських земель", - наголосив Рефат Чубаров з трибуни Верховної Ради України.

Нагадаємо, свою позицію щодо Криму нещодавно озвучив проросійсько налаштований президент Молдови Додон. Також скандальну заяву стосовно півострова зробила кандидатка у Президенти Франції Марін Ле Пен. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.