НОВИНИ

Поліція: 17 працівників спецпідрозділу КОРД раніше працювали в «Беркуті»

Наголошується, що всі працівники Департаменту перед призначенням на посади до підрозділу пройшли відповідний відбір.

Усі працівники Департаменту «КОРД» Нацполіції  України раніше проходили службу в міліції, зокрема, 17 із них у різний час працювали в підрозділах міліції особливого призначення «Беркут». Про це повідомила Національна поліція у відповідь на запит Тижня.

Зазначається, що штатна кількість Департаменту складає 87 одиниць, як було затверджено наказом голови Нацполіції.

«Повідомляємо, що штатна чисельність Департаменту Національної поліції України складає 87 одиниць. Зазначена кількість особового складу затверджена наказом Голови Національної поліції України. Усі працівники Департаменту раніше проходили службу в міліції, зокрема 17 у різний час працювали в підрозділах міліції особливого призначення «Беркут»», - ідеться у відповіді на запит.

У повідомленні зазначається, що всі працівники Департаменту перед призначенням на посади до підрозділу пройшли відповідний відбір.

Нагадаємо, голова Нацполіції повідомляла що за результатами переатестації працівників відомства було звільнено 9% поліцейських. Процес переатестації повністю завершився у вересні. За словами голови МВС Арсена Авакова, після переатестації очікується дефіцит поліцейських кадрів близько 15%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.