НОВИНИ

Костусєв заявив, що вірші Шевченка повинні декламувати у дитячому садку, а не мер міста

Мер Одеси Олексій Костусєв сприйняв як образу прохання журналістів процитувати кілька рядків з творчості Тараса Шевченка під час урочистого покладання квітів до пам’ятника Кобзаря з нагоди 197-річниці з дня його народження.

«Тарас Григорович Шевченко для мене, як і для мільйонів моїх співгромадян, - це, звичайно, втілення українського народу, це великий поет і видатний художник.Це наша національна гордість», – зазначив мер.

Проте на прохання журналістів процитувати великого поета міський голова відмовився: «Слухайте, давайте ви будете ставити питання... нехай у дитячому садку, у школі діти читають, але не мер міста».

Відмовився мер назвати навіть назви декількох творів: «Не смішіть, не треба мені влаштовувати іспит, добре? Не смішіть людей».

На відміну від мера, голову Одеської облради Микола Пундика прохання процитувати великого Кобзаря не образило: чиновник процитував «Заповіт».

Пундик зазначив, що для нього, як і для всіх українців, Шевченко - це «совість нації».

Нагадаємо, після покладання квітів до пам’ятника Олександра Пушкіна Костусєв згадав рядки з вірша «Я помню чудное мгновение».

Раніше мер Одеси Олексій Костусєв запропонував прийняти російську мовою спілкування під час засідання нового виконавчого комітету Одеської міської ради. Депутати одноголосно ухвалили таке рішення. Також мер зажадав, щоб документи міському голові подавали також виключно російською мовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.