НОВИНИ

На Трампа подала в суд жінка, яка звинувачувала його в сексуальних домаганнях

Саммер Зервос вимагає від Трампа взяти назад слова про те, що він "ніколи не запрошував її в свій готельний номер".

Одна з жінок, які звинувачували обраного президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа в сексуальних домаганнях, подала на нього до суду за наклеп. Крім того, як повідомила адвокатка позивачки Глорія Олред у вівторок, 17 січня, її підзахисна Саммер Зервос звинувачує Трампа в тому, що він скористався її "тяжким емоційним станом".

Американка в 2006 році знімалася в реаліті-шоу Дональда Трампа "Учень" (The Apprentice). За словами Зервос, сексуальних домагань з боку Трампа вона зазнала пізніше - в 2007 році, коли той запросив її на співбесіду щодо можливого працевлаштування. Їхня розмова відбулася в одному з готелів, при цьому, за твердженням жінки, мільярдер поводився напористо. "Потім він попросив мене сісти поруч з ним, що я і зробила. Він схопив мене за плече, почав агресивно цілувати і поклав мені руку на груди", - заявила Зервос в жовтні 2016 року.

Крім неї, в сексуальних домаганнях Трампа під час передвиборної кампанії звинуватили ще кілька жінок. Політик спростовував усі звинувачення, обіцяючи подати до суду на жінок, які звинувачували його, проте так цього і не зробив. Він заявив, що "ніколи не запрошував Зервос в свій готельний номер" і що цих "інцидентів ніколи не було".

Зервос зажадала тоді від кандидата в президенти США взяти свої слова назад. Тепер вона пояснила подачу позову тим, що, не зробивши цього, Трамп не залишив їй іншого вибору, окрім як відновити свою репутацію, подавши позов до суду. Проте 42-річна жінка висловила готовність забрати свою заяву без жодної грошової компенсації, якщо майбутній президент відмовиться від своїх тверджень.

В судовому позові висунуто вимогу виплати компенсації в невідомому розмірі за "емоційний збиток і економічні втрати".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.