НОВИНИ

Апеляційний суд переніс розгляд скарги у справі Охендовського

Справу перенесли через зайнятість адвокатів у справі голови ЦВК в НАБУ.

Апеляційний суд м. Києва переніс на 30 січня розгляд скарги прокуратури на рішення Солом’янського районного суду про відмову у відстороненні від посади голови Центральної виборчої комісії України Михайла Охендовського.
Про це повідомила прес-служба суду.

«Розгляд апеляційної скарги, поданої на ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 21 грудня 2016 року про відмову у відстороненні від посади стосовно Охендовського М.В., відкладено до 30 січня 2017 року (12 год. 00 хв.) за клопотанням захисників у зв’язку із зайнятістю в іншому судовому засіданні та проведенням слідчих дій з Охендовським М.В. у Національному антикорупційному бюро України», – йдеться в повідомленні.

21 грудня 2016 року Солом’янський районний суд Києва відмовився відсторонити голову Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського від посади. Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала апеляційну скаргу. Суд тоді обрав Охендовському запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

13 грудня в аеропорту «Бориспіль» Михайлу Охендовському детективи НАБУ оголосили підозру в отриманні неправомірної вигоди на загальну суму понад 160 тисяч доларів. До таких висновків слідство дійшло, опрацьовуючи матеріали так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Відповідні бланки передав до НАБУ у травні цього року колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак.