НОВИНИ

Міноборони РФ: Україна отримала дозвіл перевірити військові частини в Ростовській області

Також зазначається, що німецькі інспектори перевірять військовий об'єкт у Воронезькій області.

Міністерство оборони Росії заявило, що українські інспектори отримали дозвіл відвідати військові формування та частини російської армії, дислоковані на території Ростовської області . Про це повідомило російське агентство «Інтерфакс».

Перевірка має відбутися з 16 по 19 січня.

"Російська Федерація дала згоду на дану інспекцію", - повідомив журналістам начальник російського національного Центру зі зменшення ядерної небезпеки Сєргєй Рижков.

За його словами, "визначений Україною район розташований в Ростовській області і займає площу близько 16 тисяч квадратних кілометрів".

Україна, уточнив Рижков, надіслала запит Росії щодо проведення на її території інспекції зазначеного району в рамках Віденського документу 2011 про заходи зміцнення довіри і безпеки.

Також зазначається, що німецькі військові інспектори в період з 16 по 19 січня відвідають 252 механізований полк, дислокований в місті Богучар Воронезької області.

"Метою відвідин є перевірка наданої раніше російською стороною інформації про військові сили і плани розгортання основних систем озброєння і військової техніки даному полку", - повідомив Рижков.

Він уточнив, що відвідування з оцінки військового об'єкта аналогічно пройде в рамках Віденського документу 2011 про заходи зміцнення довіри і безпеки.

Раніше Міноборони РФ інформувало, що у Воронезькій області облаштовується Третя мотострілецька дивізія зі штабом в Богучарі. Облаштування буде повністю завершене в травні 2017 року.

Українська сторона наразі не прокоментувала такі повідомлення.

Зазначимо, Віденський документ 2011 року передбачає обмін даними про військові сили, планування та бюджети. Крім того, країни ОБСЄ надають один одному інформацію про певні види військової діяльності та проводять інспекції.

Нагадаємо, у листопаді спільнота "Інформаційний опір" повідомляла, що у прикордонних з Україною районах Ростовської області РФ поблизу держкордону відбувається накопичення сил і засобів російських Збройних сил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.